OVR Token Nedir? Ovr Token Nereden Alınır?

OVR Token Nedir?

OVR, Ethereum ağına bağlı coğrafi konumlu VR ve AR deneyimleri olan bir platformdur. OVR, mobil coğrafi konumlu AR ve VR içeriklerinde barındırma ve görselleştirme oluşturmaya izin verir.

Gate.io’ya ömür boyu %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayınız.

AR/VR varlıkları, NFT’ler (ERC-721 standardı) sayesinde coğrafi konumlara bağlanır. Dünya, her biri 3 İngilizce kelimenin birleşimiyle aday gösterilen 1,6 trilyon altıgene bölünmüştür. Her altıgen (OVRLand), benzersiz coğrafi konumu temsil eder ve OVRLand‘in sahibi, o konumda hangi AR/VR deneyiminin görselleştirileceğine karar verebilir.

Gate.io’ya ömür boyu %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayınız.

Kapsanan kullanım örnekleri şunlardır: oyun, canlı etkinlikler, sanal perakende, avatarlar, turizm ve çok daha fazlası. AR/VR varlıkları IPFS‘de barındırılarak platformu durdurulamaz hale getirir. OVR projesinde ayrıca platformda yönetişim ve değer alışverişi için kullanılan değiştirilebilir bir token (ERC-20) OVR Token bulunur. OVR Token emisyonu, Aragon çerçevesi altında DAO tarafından kontrol edilen bir IBCO tarafından kontrol edilir.

Ovr Token Nereden Alınır?

OVR Token nereden satın alacağınızı bilmek istiyorsanız, OVR hisse senedi alım satımı için en iyi kripto para borsaları şu anda Bitget, Gate.io, ZT, MEXC ve BKEX’tir.

OVR Token almak için Gate.io üyeliğiniz yoksa buraya tıklayarak ömür boyu %10 komisyon indirimli üye olabilirsiniz.

Brokercoin resmi twitter adresi için tıklayınız.

Gate.io resmi twitter adresi için tıklayınız.

Gate.io’ya ömür boyu %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayınız.