Metaverse Arsa Nedir? Sanal Arsa Nerden Alınır? Sanal Arsa Fiyatları Ne Kadar?

Metaverse Arsa Nedir?

Metaverse, meta (öte) ve verse(evren)’nin birleşmesiyle oluşur.

Metaverse arsa, tüm sanal dünyaların, artırılmış gerçeklik ve internetin toplamı da dahil olmak üzere, neredeyse geliştirilmiş fiziksel gerçeklik ve fiziksel olarak kalıcı sanal alanın yakınsamasıyla oluşturulan kolektif bir sanal paylaşılan alandır.

Metaverse sözcüğü ilk defa 1992 yılında bilim kurgu yazarı olana Neal Stephenson’ın Snow Crash romanında ortaya çıktı.

VR gözlüklerle (AR yani arttırılmış gözlükler) sanal dünyalara giriş yapılabilecek. Meta dünyasında herkes kendine bir karakter oluşturuyor ve bu karakterlerle metaverse dünyasında konserlere katılabiliyor, hotelde kalabiliyor, oyunlar oynayabiliyor ve sosyalleşebiliyorsunuz.

Gate.io’ya ömür boyu komisyon indirimli üye olmak için tıklayınız.

Metaverse – Sanal Arsa Nereden Alınır?

Metaverse, şirketler sanal dünya üzerinde arsa satabiliyor. Kullanıcı olarak bu satılan arsalara teklif verebiliyor veya satış fiyatına göre istediğiniz arsayı satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz arsayı/arsaları istediğiniz zaman satabilirsiniz.

Metaverse arsa alımı yapmanız için önccelikle sanal bir cüzdanınızın olması daha sonrasında ise bir proje bulmanız gerekiyor. Metaverse arsasını satan şirketin detaylarını inceleyeniz. Metaverse arsa satışı yapan birkaç siteden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz.

Metaverse arsa nerden satın alabilirim diyenler için bu aşağıda belirttiğim şirketlerin resmi sayfalarını takip etmenizi öneririm.

Axie Infinity, Sandbox, Ovr, MatrixWorld Land Sale, Dvision Network, Decentraland, Bloctopia, Genesis City.

Gate.io’ya ömür boyu komisyon indirimli üye olmak için tıklayınız.

Metaverse – Sanal Arsa Fiyatları Ne Kadar?

Metaverse – Sanal Arsa fiyatları ne kadar? Son günlürde ülkemizde de google da en çok aranlar kelimeler arasına girdi. Yoğun bir talep gören Metaverse arsalarından özellikle İstanbul deniz kenarlarında satılacak arsaların nerdeyse tamamı tüketildi. Büyük şehirlerde isim yapmış lüks semtlerde metaverse arsaları hızla tükeniyor.

Metaverse arsa fiyatları İstanbul’da 150 TL’den başlayarak yüksek fiyatlara kadar gidiyor. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer şehirlerde şimdiden yoğun bir şekilde metaverse arsaları satılıyor.

Tabi sizin torunlarınız ya da çocuklarınız da keşke babamlar buradan arsa alsalardı şimdi çok zengindik dememesi için şimdiden yatırım yapabilirsiniz. Lütfen yatırımlarınızı iyice araştırmadan yapmayınız.

Brokercoin resmi twitter adresi için tıklayınız.

Gate.io’ya ömür boyu komisyon indirimli üye olmak için tıklayınız.