Huobi’ye Nasıl Üye Olunur? Huobi Güvenilir Mi?

Huobi’ye Nasıl Üye Olunur?

Huobi’ye nasıl üye olunur? Huobi üye olmak ücretli mi? Huobi’ye üye olmak kaç dakika sürüyor? Huobi güvenilir bir kripto borsası mı ? Akılınıza takılan tüm soruların cevaplarını bu yazımızda bulacaksınız.

Huobi, merkezi Doğu Afrika’da bulunan Şeyseller bir kripto coin borsasıdır. Dünyanın çeşitli ülkelerinde ofisleri bulunan Huobi, Çin’de 2013 yılında kurulmuştur. Hong Kong’ta 2018 yılında halka açıldı.

Huobi’ye komisyon indirimli üye olmak için buraya tıklayınız.

Çıkan ekranda “Ülke” veya “Select Country” den vatandaşı olduğunuz ülkeyi seçin. Daha sonra “e-mail” yazan kısmı doldurunuz. Alt kısmında da “şifre” veya “password” boşluğu doldurunuz. (şifrenizi bir büyük harf bir küçük harf rakam ve karakterden oluşturunuz.) Şifre butonun altında bulunan “E-mail doğrulama kodu” yazan kısımda ” gönder butonu bulunmakta. Buraya tıkladıktan sonra mailinize göndermiş olduğunuzu doğrulama kodu giriniz. “Kayıt ol” veya “Sign Up to collect” butonuna tıklayınız. Üyeliğiniz hayırlı olsun.

Huobi nasıl kayıt olunur?

Sisteme kayıt olduktan sonra KYC işlemlerinizi tamamlayınız. Ortalama 5 dakika içinde hesabınız onaylanıyor. Sistemin yoğunluğuna bağlı olarak bu süre 24 saate kadar çıkabiliyor.

Huobi de profilinizi doldurduktan ve hesabınız doğrulandıktan sonra kampanyalardan ve hediye coinlerden faydalanabilirsiniz.

Huobi Güvenilir Mi?

Huobi, kurulduğu günden bugüne kadar hiçbir siber saldırıya uğramadığı ve hacklenmediği ayrıca kullanıcılar tarafından da güvenilir borsa olarak görülen kripto para borsasıdır. Huobi’nin yapmış olduğu açıklamalarda her şeyden önce kullanıcılarının güvenliğini ön planda tuttuklarını belirtmişlerdir.

Kullanıcı güvenliğine önem veren şirket Huobi’nin global manada 7 gün 24 saat çalışan toplam 1300 den fazla çalışanın olduğu belirtiliyor.

Brokercoin resmi twitter adresi için tıklayınız.

Huobi’ye ömür boyu komisyon indirimli üye olmak için buraya tıklayınız.

Gate.io’ya ömür boyu %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayınız.