GENE Coin Nedir? Genopets Nereden Alınır?

GENE Coin Nedir?

Genecoin, DNA’nızı örnekler, veriye dönüştürür ve dünyanın en güçlü süper bilgisayarında saklar yani Bitcoin (BTC) ağında. İnsanlar şu anda genlerini nesiller boyunca aktararak koruyorlar.

Gene coin, gerçek dünyadaki sizin sanal dünyadaki NFT’nizdir. Genopets, kısacası gerçek dünyadaki karakterinizi, kişiliğiniz sanal dünyaya kodlanmış halidir. Sizin ikizinizdir. Gene coin sayesinde sanal dünyadaki karakterinizi yönlendirebilir, geliştirebilir ve ona sanal dünyada istediğiniz gibi büyütebilirsiniz.

Gate.io’ya ömür boyu %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayınız.

Genopets Nereden Alınır?

Genopets, Solana’da aktif bir yaşam tarzı yaşamayı eğlenceli ve ödüllendirici kılan, dünyanın ilk Oynaması Ücretsiz, Kazanmak için Taşı NFT oyunudur. Genopets, kullanıcının mobil cihazından aldığı adım verilerini blok zinciri Play-to-Earn ekonomisiyle birleştirir, böylece oyuncular, Genoverse’ı geliştirirken ve Genopet’leriyle savaşırken gerçek hayatta harekete geçmek için kripto kazanabilirler.

Genopets, Tamagotchi’nin beslenmesini ve evrimini, Pokemon’un eğitimi ve savaşını ve Strava’nın fitness ve sosyal teşviklerini birleştirirken, oyuncuları günlük yaşamlarında aktif kalmaları için kripto ile ödüllendiriyor. Genopets bunu “Kazanmak için Taşı” olarak adlandırdı.

Gate.io’ya ömür boyu %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayınız.

Genopets, birçok kripto para borsasından listelenmektedir. Gene coinin listelendiği başlıca kripto piyasaları ; MECX , FX, PancakeSwap …

Brokercoin resmi twitter adresi için tıklayınız.

Gate.io’ya ömür boyu %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayınız.