Gate.io’ya Nasıl Üye Olunur? Gate.io Güvenilir Mi?

Bu yazımızda Gate.io’ya nasıl üye olunur? ve Gate.io Güvenilir Mi? sorularının cevaplarını bulacaksanız. İlk önce sizlere Gate.io hakkında birkaç bilgi verelim.

Çin merkezli olan Gate.io 2013 yılında kurulmuştur. Gate.io ilk kripto para borsalarından biri olma özelliğini taşımaktadır. 2017 yılından sonra kendinden söz ettirmeye başlamıştır. Birçok altcoinin alım ve satımını yapabilirsiniz. Gate.io borsasına kayıt olmak tamamen ücretsiz.

Gate.io’ya nasıl üye olunur? Gate.io’ya ömür boyu komisyon indirimli nasıl üye olunur?

1- Ömür boyu komisyon indirimli Gate.io borsasına kayıt olmak bu linke tıklayınız. Açılan sayfadaki işlemleri sırayla yapacağız. “Kullanıcı adı“, “e-posta” ve “şifre” kutularını dolduruyoruz. Daha sonra 18 yaşından büyük olduğunuzu onaylamanız ve gizlilik politikasını okuyup kabul etmeniz gerekmektedir.

1 nolu ekran görüntüsü

2- Daha sonra önünüze çıkan ekranda “fon şifre”nizi giriniz. 1. aşamadaki şifreniz ile farklı olması zorundadır. Fon şifresi size kripto alıp satarken ve para çekerken gerekmektedir. Şifrelerinizi güçlü yapınız. Fon şifrenizi yazdıktan sonra “üyelik oluştur“a tıklayınız.

2 nolu ekran görüntüsü.

3- Üyeliğiniz başarılı bir şekilde oluşturuldu. Kaydınızı tamamlamak için e-postanıza bir etkinleştirme maili gelecek. E-postanıza gelen maildeki linke tıklayarak üyeliğinizi tamamlamış olacaksınız.

Brokercoin resmi twitter adresi için tıklayınız.

Gate.io resmi twitter adresi için tıklayınız.

Gate.io’ya ömür boyu komisyon indirimli üye olmak için tıklayınız.