Gate.io Ücretsiz Coin Nasıl Kazanılır? Gate.io Oylama Aktiviteleri Nedir?

Gate.io da ücretsiz coin nasıl kazanılır? Gate.io, startuplar ile kullanıcılarına fırsatlar sunan listeleme oyu adı altında bir özelliği açıyor.

Gate.io hesabınız yoksa nasıl üye olunacağı hakkında buraya tıklayarak açıklamalı konumuzu okuyabilirsiniz.

Gate.io’ya ömür boyu %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayınız.

Gate.io kullanıcıları, listeleme oyu‘nda çıkacak olan kaliteli projeleri yani startuplar için Gate.io sayfasından oy kullanacaklar. Burada kullandığınız oyların önemi çok büyük. Çünkü buradaki oy ile listeleme sırasındaki hedeflenen miktar eğer karşılanırsa, proje gate.io da listelenecek. Eğer proje listelenirse oylamaya katılan tüm kullanıcılara yapılacak oranlamalarla projeye ait tokenin bir airdropunu kazanma şansına sahip olacaklar. Airdropun yanında da referans airdrop etkinliğine de katılmış olacaklar.

Gate.io’ya ömür boyu %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayınız.

10.000.000 oy istenen oylamalarda eğer proje bu oy sayısına ulaşırsa Gate.io’da listelemeye hak kazanıyor. Bu listelemeden de kullanıcı olarak hesabınıza ücretsiz coin gönderiliyor. Bu oylamaya katılmak için spot hesabınızda en az 1 GT Token bulunmak zorundu. Spot hesabınızda bulundurduğunuz GT token sayısı ne kadar çok olursa size verilecek coin sayısı da bir o kadar çok olacaktır.

Gate.io oylamasına katılmak ve ücretsiz coin kazanmak istiyorsanız buraya tıklayınız.

Brokercoin resmi twitter adresi için tıklayınız.

Gate.io resmi twitter adresi için tıklayınız.

Gate.io’ya ömür boyu %10 komisyon indirimli üye olmak için tıklayınız.