Gate.io Para Nasıl Yatırılır? Gate.io Para Nasıl Çekilir?

Gate.io Para Nasıl Yatırılır?

Gate.io hesabınız yoksa ömür boyu komisyon indirimli üye olmak için buraya tıklayarak üye olabilirsiniz. Gate.io para nasıl yatırılır tek tek işlemleri uygulayarak yapalım.

Gate.io hesabınızı açtıktan sonra “Cüzdan” kısmına gelerek oradan da “Para Yatırma/Yatır” a tıklayınız. Daha sonra açılan pencerede hangi para birimini yatıracağınızı seçmeniz gerekmektedir.

Örneğin USDT (tehter) ile para yatıracaksanız, “para birimi arama” kısmından USDT yazarak tıklayınız. Daha sonra USDT hangi birimden yatıracağınıza dair seçenekler çıkacaktır. Karşınıza “BTC/OMNİ , ETH/ERC20, TRON/TRC20, BSC/BEP20 ” gibi bazı seçenekler çıkacaktır. Buradan size uygun olan seçeneği işaretleyip alt kısımda bulunan adres kısmını kopyalayınız. Seçtiğiniz seçeneğe göre paranın sisteme gelmesi kontroller yapıldıktan sonra sisteme gelme süresi değişebiliyor.

Farklı birimlerden para/coin göndermek için aynı işlemleri yapabilirsiniz.

Gate.io ya para nasıl yatırılır işlemini yazısal olarak okuduk ve uyguladık. Gate.io ya para yatırmak artık kolay. Sırada ise Gate.io para nasıl çekilir ?

Gate.io’ya ömür boyu komisyon indirimli üye olmak için tıklayınız.

Gate.io Para Nasıl Çekilir?

Gate.io para nasıl çekilir sorusunun cevabını bu bölümde bulacaksınız.

Gate.io hesabınızı açtıktan sonra “Cüzdan” kısmına gelerek oradan da “Para Çekme” ye tıklayınız. Daha sonra açılan pencerede hangi para birimini/coini çekeceğinizi seçmeniz gerekmektedir.

Para birimini seçtikten sonra karşımıza “BTC/OMNİ , ETH/ERC20, TRON/TRC20, BSC/BEP20 ” gibi bazı seçenekler çıkacaktır. Buradan hangi network ağı sizin için uygunsa onu seçiniz. Daha sonra “adrese para çek” kısmına da parayı yatıracağımız adresi yazıyoruz. Sistemdeki çekilecek minimum miktarı göre para çekim talimatı verebilirsiniz. Bu işlemden ne kadar komisyon kesildiğini Gate.io size belirtmektedir.

Halen gate.io da hesabınız yoksa ömür boyu komisyon indirimli kayıt yaptırabilirsiniz. Bu kayıt işlemi 3 dakika arasında sürüyor.

Para çekme talebi işlem süreniz değişkenlik göstermektedir. Bu işlemlerde sizden “fon şifresi” istemektedir. Fon şifrenizi yazdıktan sonra işleminiz tamamlanmış olur. Fon şifrelerinizi unutmayınız.

Brokercoin resmi twitter adresi için tıklayınız.

Gate.io’ya ömür boyu komisyon indirimli üye olmak için tıklayınız.